Turniej Chorzów

Dnia 30.05.2011r., na treningowym boisku stadionu Ruchu w Chorzowie, uczestniczyliśmy w VI Turnieju Piłki Nożnej „Razem Raźniej”, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” organizowany przez Urząd Miasta Chorzów, Gminę i Miasto Czerwionka –Leszczyny, Ruch Chorzów SA i Świetlicę Terapeutyczno-Środowiskową z Czerwionki-Leszczyn oraz Stowarzyszenie „Najważniejsza Jest Tradycja”.

Na Turniej przybyło wiele drużyn reprezentujących swoje miasta m.in: Katowice, Łaziska Górne, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Rybnik, Sarnów, Czerwionka-Leszczyny, Mikołów, Dębieńsko, Wodzisław Śląski i Siemianowice Śląskie.

I chociaż nasza drużyna zdobyła VIII miejsce bawiliśmy się wspaniale. Wielką atrakcją był mecz pokazowy poszczególnych drużyn zgłoszonych do turnieju, a piłkarzami pierwszej drużyny Ruchu Chorzów.

Odbył się również konkurs wiedzy o piłce nożnej i konkurs piosenki karaoke.

Wychowawcy również mieli pole do popisu. Organizatorzy przygotowali dla nich konkurs stadionowej piosenki po śląsku, który wygrały nasze panie:-)


   
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale