II Świetlicowy Turniej Sportowy

Z początkiem ferii zimowych zorganizowaliśmy II Świetlicowy Turniej Sportowy. Do udziału zaprosiliśmy pięć zaprzyjaźnionych z Nami Świetlic. Turniej odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie.

W Turnieju brały udział dzieci w wieku od 7- 13 lat. Pani Kamila Rutkowska odpowiedzialna za przygotowanie imprezy, przedstawiła program i regulamin zawodów, przypomniała o zasadach bezpiecznego zachowania się na terenie Ośrodka oraz przedstawiła konkurencje sportowe.

Dzieci brały udział w sześciu konkurencjach:

  • Wyścigi z woreczkami”,

  • Pomarańczowy wyścig”,

  • Sztafeta klejona”,

  • Wyścig spętanych”,

  • Piłka nad głową”,

  • Wyścig na krze”.

Podczas całej imprezy panowała gorąca, sportowa atmosfera jak na prawdziwych igrzyskach. Po zakończeniu szóstej konkurencji, jury udało się na naradę w celu podliczenia zdobytych przez poszczególne drużyny punktów i wyłonienia zwycięzcy. W tym czasie dzieci zostały zaproszone do poczęstunku. Potem nastąpiła chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością, mianowicie ogłoszenie wyników. I tak:

I miejsce zajęła Świetlica z Gorzyczek,

II miejsce zajęła Świetlica z Czerwionki Leszczyn,

III miejsce zajęła Świetlica z Radlina,

IV miejsce zajęła Świetlica z Pszowa,

V miejsce zajęła Świetlica z Krostoszowic.

Ogłoszeniom wyników towarzyszyło rozdanie pucharów i medali. Tym miłym akcentem wraz z podziękowaniami dla wychowawców i dzieci za wspólne sportowe emocje, osiągnięte wyniki, oraz wspaniałą atmosferę zapraszając równocześnie już za rok, na III Świetlicowy Turniej Sportowy, zakończył się II Turniej Świetlic.

Na cześć organizatora: HIP- HIP HURA!

 
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale