Rajd rowerowy

29 maja 2010 r. odbył się XXI Rajd "Święto Roweru". Główny cel imprezy to popularyzacja roweru jako środka lokomocji na co dzień i turystyki kolarskiej jako czynnej formy wypoczynku po pracy i nauce. Impreza jest też formą zabawy dla dzieci i młodzieży z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Na Święcie Roweru nie mogło zabraknąć również naszych wychowanków.

Impreza rozpoczęła się od tradycyjnego przejazdu w formie manifestacji ulicami Radlina. Po powrocie większość naszych podopiecznych wzięła udział w otwartym turnieju tenisa stołowego. Wyniki były bardzo zadowalające. Wśród dziewczyn trzecie miejsce zajęła wychowanka naszej świetlicy – Roksana Chłodnicka. Chłopcy nie znaleźli się na podium, ale zajęli równie zaszczytne miejsca: IV- Mateusz Oślizło, V- Sebastian Chłodnicki.

Swoje siły można było sprawdzić również w rzucie do celu i tutaj nasza wychowanka Angelika Oślizło okazała się najlepsza, zdobywając w tej konkurencji I miejsce.

Z całą pewnością jednak najcenniejsze były dla nas puchary, które odebraliśmy z rąk Władz Miasta. Nasza świetlica została wyróżniona pucharem Burmistrza Miasta Radlin (dla najlepszej drużyny rajdu) oraz Pucharem Senatora RP Antoniego Motyczki.

Na zakończenie oprócz słodkiego poczęstunku rozlosowano wiele cennych nagród.

To był dzień pełen wrażeń!

 
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale