Szał ciał

I tak to się zaczęło…

W dniu 08.01.2010r., odbyła się na naszej Świetlicy impreza karnawałowa pt.”Szał ciał”. Celem imprezy prócz dobrej zabawy było zapoznanie dzieci z tradycją zabawy karnawałowej w różnych częściach świata, a szczególnie w Rio de Janeiro.

Kolejną częścią programu było robienie fryzur i makijaży karnawałowych, które później zaprezentowaliśmy na paradzie karnawałowej. Radości ze wspólnej zabawy było co niemiara. Impreza nasycona była atrakcjami i niespodziankami w postaci przeróżnych zabaw. Nie zabrakło także, konkursów wśród których największe emocje wzbudziły: „Śnieżne kulki”, „Lot na balonie”, czy „Taniec z miotłą”. Takie zabawy jak „Puszka Pandory” lub „Krzesełka” również się sprawdziły.

Atrakcją naszej zabawy okazało się jednak karaoke, którym to uwieńczyliśmy nasz szalony wieczór. Występy wyzwoliły wiele radości wśród uczestników zabawy, a żywiołowe wykonania dostarczały uczestnikom energii do dalszych tańców.

Nowy Rok przywitaliśmy śpiewająco !

 
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale