"Piekielna zabawa"

W dniu 30.10.2009r., w Świetlicy Środowiskowej odbył się Mroczny Wieczór Halloween. Jak co roku dzieci skorzystały z możliwości przebrania się za różne potwory związane z obchodzonym świętem. Kreatywności przy ich tworzeniu naszym wychowankom nie zabrakło. Wieczór podzielony został na dwie części. Pierwsza część objęła zadania twórcze i zabawy psychoruchowe, spośród, których wyłoniony został zwycięzca wszystkich konkursów. Zmagania odbyły się w takich konkurencjach jak :

-mumia,

-przejdź przez bagno,

-konkurs rysunkowy,

-łańcuszek duszków.

Wyłonić zwycięzcę pomogło jury, w skład którego weszli wychowawcy świetlicy. Dodatkowo przeprowadzony został test dotyczący tego „Co wiemy o nietoperzach?”. Mistrzami Mrocznego Wieczoru Halloween zostali egzekwo: Konrad Kaletka i Kamil Gajda.

W drugiej części imprezy dzieci przeniosły się w świat wyobraźni i fantastyki oglądając film „Koralina”, który wzbudził zainteresowanie i ciekawość wychowanków. Po obejrzeniu filmu był czas na poczęstunek w atmosferze i cieniu palących się lampionów z dyń.

Wszyscy bawili się świetnie do samego końca, czyli do godz. 18.


 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale